Kursy walut: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (0)
  • Produkty (5)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

Winiarnia Bartex- Bartol Sp.j.

Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 101 - 500
Roczna sprzedaż: Euro 50.000.000 – 100.000.000
Rok założenia: 1990
Kategorie:

Artykuły spożywcze

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

Winiarnia BARTEX- działa na polskim rynku od maja 1990 roku, dziś jest największym w Polsce importerem całej gamy różnych win gronowych, owocowych i win oryginalnych . Sprowadzamy je z ponad 25 krajów świata.
Od roku 1993 prowadzimy również własną fermentację win gronowych i owocowych. Najbardziej znane marki handlowe BARTEX-u to vermouthy: Istra, Adria, Bacchus, Garrone, Napoleon. W grupie tej BARTEX zajmuje wiodącą pozycję. Wśród win stołowych: Veneto, Egri Bor, Tokaji, Madeleine, Chantal, W grupie win deserowych Firma jest liderem ze znanymi markami jak Edelkirsch, Cherry Staropolskie, Nalewka Wiśniowa, Sangria. Wina musujące: Amadeus, Moskowskoje Igristoje, Jantarnoje Igristoje i in. BARTEX jest wyłącznym importerem oryginalnego francuskiego szampana Charles de Cazanove.
Oprócz win prowadzony jest również import brandy francuskiego w butelkach. BARTEX posiada wyłączne prawa i ochronę na znaną markę brandy Budafok produkowaną w kooperacji z dostawcą koncentratu brandy Budafok z Węgier. Ten stary zacny trunek zdobył już i wciąż poszerza grono wiernych klientów. W oparciu o wyłączne prawa licencyjne produkujemy na bazie polskich surowców wódkę Jelzin, bardzo popularną w krajach Europy Zachodniej. Szereg win posiada złote medale, którymi rokrocznie nagradzane są na konkursach winiarskich, targach krajowych i zagranicznych m.in.: w Niemczech, Kanadzie, Francji i Rosji. Oferta win jest obszerna zarówno w zakresie asortymentu, cen jak i jakości. Część produkcji sprzedawana jest na export do Niemiec, Czech, Rosji, a w perspektywie i na dalsze rynki zbytu.
Poprzez kontakty gospodarcze w swojej branży BARTEX znany jest jako solidny partner w całej Europie. Firma pochwalić się może znaczącym wzrostem produkcji i sprzedaży. Dobra kondycja Firmy to nie przypadek, a efekt dobrze realizowanej strategii ekonomicznej. Maszyny i urządzenia oraz fachowa obsługa pozwalają na szeroki zakres możliwości produkcyjnych Firmy i dbałość o najwyższą jakość.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Paproć 111
Miasto:Nowy Tomyśl
Kod pocztowy:64-300
Region:wielkopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 61 4426100
Faks: +48 61 4426141

Internet

Prezentacja:www.winiarnia-bartex.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Paweł Bartol
Telefon stacjonarny: +48 61 4426104
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję